Dom i Wnętrze

Bellamy Ines – meble na miarę naszych czasów

Bellamy Ines - meble na miarę naszych czasów

Na szczęście czasy, gdy w każdym domu królowały dokładnie te same, nudne meblościanki, przeszły już do historii. Dziś nie tylko możemy pozwolić sobie na dużo większy wybór, ale przede wszystkim mamy coraz większą świadomość tego, jak ważne jest przebywanie w pięknym, odpowiednio zaprojektowanym i spójnym domu. Wśród wielu firm, oferujących designerskie meble, szczególną popularnością w ostatnich latach cieszą się marki, które specjalizują się w meblach dla dzieci. Jedną z nich jest Bellamy, która swoim klientom proponuje wyjątkowo ciekawy zestaw mebli do dziecięcego pokoju Bellamy Ines.

Meble dla każdego

Tym, co szczególnie wyróżnia kolekcję Bellamy Ines jest wyjątkowa uniwersalność. Meble nadają się zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Sprawdzą się również w przypadku różnych grup wiekowych, od niemowlaków, po dzieci uczęszczające już do szkoły. W skład zestawu bowiem włączono zarówno łóżeczko, komodę ze przewijakiem i skrzynię na zabawki dla młodszych dzieci, jak również większe łóżko oraz biurko za nadstawką dla starszych pociech.

Design na miarę każdego domu

Meble dziecięce Bellamy Ines odznaczają się także niepowtarzalnym designem, dlatego będą przepiękną ozdobą każdego domu. Doskonale pasować będą do mieszkań w klasycznym stylu i z pewnością przypadną do gustu wszystkim, którzy cenią sobie wystrój rustykalny. Prawdziwą gratką będą one jednak dla tych, którzy zgodnie za obecnie szerzącym się trendem aranżują swoje domy i mieszkania w stylu skandynawskim. Szczególnie warto tu zwrócić uwagę na dwie wersje kolorystyczne omawianej kolekcji. Zarówno elegancka biel, jak i uniwersalna szarość, będzie doskonałym uzupełnieniem pokoju w stylu skandynawskim.

Meble na potrzeby dzieci i mam

Te wyjątkowe meble charakteryzują się także tym, że w pełni odpowiadają na potrzeby zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Przede wszystkim zostały one wykonane z bezpiecznych dla maluchów materiałów i w pełni dostosowane do potrzeb najmłodszych oraz nastawione na ich zdrowy rozwój. Między innymi zastosowano tu specjalną, certyfikowaną farbę, która nie wywołuje reakcji alergicznych. Meble dostępne TUTAJ

Share: