Ciekawe

BEZ BOOKING ENGINE’U W PROGRAMIE HOTELOWYM ANI RUSZ

Zamiana papierowo-kartkowego modelu zarządzania obiektem hotelowym na dedykowane oprogramowanie komputerowe to niewątpliwie spory krok naprzód dla prowadzących ośrodek wypoczynkowy. Jednak ogólne usprawnienie organizacji pracy to tylko jedna z zalet takiego rozwiązania. Zapewne dla większości hotelarzy ważniejsze będą te funkcjonalności, dzięki którym program hotelowy w rodzaju NFHotelu jest w stanie zwiększyć sprzedaż pokoi, obłożenie i przychody. Jednym z najważniejszych jest booking engine.


Rezerwacja online na stronę hotelarską

Ów moduł można w sporym uproszczeniu określić jako internetowy odpowiednik klasycznej recepcji. A nawet znacznie bardziej zaawansowany w pewnych sferach od “telefonicznego” protoplasty, żeby wymienić tylko to że działa przez całą dobę. Dzięki internauta, który wejdzie na witrynę obiektu w poszukiwaniu jakiegoś ciekawego miejsca na wczasy, może od razu zarezerwować sobie pobyt. Oczywiście pod warunkiem, że są wolne pokoje – program hotelowy rzecz jasna dba o to, żeby użytkownicy strony hotelarskiej mogli łatwo sprawdzić wolne terminy w obiekcie.
Naturalnie rezerwacje online w żaden sposób nie kolidują z pracą recepcji czy “zamówieniami” spływającymi do hotelu z wyspecjalizowanych portali turystycznych. Program hotelarski pilnuje, żeby synchronizować wszelkie kluczowe dane. A jeśli chodzi o szybkość wykonywania tej operacji, to ponoć NFHotel nie ma sobie równych w tym elemencie.

Share: