Dom i Wnętrze

Czy meble designerskie są dziś synonimem dobrego stylu?

Salon stanowi serce każdego domu, dlatego chcemy, aby prezentował się on jak najlepiej. Zaaranżowanie pokoju dziennego wymaga nie tylko wyczucia estetyki, jeśli chodzi o wybór mebli i elementów dekoracyjnych, ale także w kwestii zagospodarowania przestrzeni, jaką dysponujemy. Jeżeli jesteśmy osobami ceniącymi oryginalne, nietuzinkowe rozwiązania, na etapie doboru mebli warto zwrócić uwagę na stylowe meble designerskie, które z pewnością nadadzą charakter naszemu salonowi.

Meble designerskie ozdobą salonu

Meble tego typu odznaczają się przede wszystkim nietuzinkowym wyglądem, nierzadko łączącym wyrazistą kolorystykę z nietypowym kształtem i interesującym wzornictwem. Wprowadzenie do salonu fantazyjnych sof, stolików, komód czy szaf to doskonały pomysł na to, aby stworzyć oryginalną, nowoczesną aranżację, która zachwyci zarówno domowników, jak i ich gości.

Czy meble designerskie mogą łączyć się z klasyką?

Wielu osobom meble designerskie mogą kojarzyć się z ekstrawagancją, czy wręcz kiczem. Warto mieć jednak na uwadze fakt, że tego typu meble obejmują niezwykle szeroką gamę produktów i konstrukcji o odmiennym charakterze – od futurystycznych instalacji, po meble wzorowane klasyką. Miłośnicy drewna i stylu skandynawskiego, czy rustykalnego również odnajdą coś dla siebie. Projektanci mebli doskonale łączą znane i cenione rozwiązania z nowoczesnymi akcentami, które nadają całości niepowtarzalnego wyglądu. Tym co wyróżnia meble designerskie od zwykłych mebli to niewątpliwie pieczołowita dbałość o detale, która jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

 

 

Share: