Dom i Wnętrze

Jak umeblować nowoczesną jadalnię?

Jadalnia, w której panuje dobry styl i nowoczesny duch? Nic prostszego. Taka aranżacja wcale nie wymaga tak wiele pracy i starań. Wystarczy tylko wybrać designerskie meble i nawet najzwyklejsze wnętrze zacznie przypominać awangardową przestrzeń. Urządzoną ze smakiem i z pomysłem. Taką, w której serwowanie dań i delektowanie się nimi w towarzystwie najbliższych okaże się jeszcze większą przyjemnością.

Stół z litego drewna czy z aluminium?

Centrum każdej jadalni wyznacza stół, przy którym zbierają się wszyscy domownicy i goście. Ale jaki stół wybrać do nowoczesnej jadalni? Ponadczasowy z litego drewna, czyli z materiału, który nigdy się nie zestarzeje i w każdej aranżacji prezentować będzie się doskonale. A może maksymalnie nowoczesny stół aluminiowy? Minimalistyczny i poniekąd niekonwencjonalny? Taki stół wykreuje jadalnię w futurystycznym stylu.

Wybór krzeseł tapicerowanych

Efektowny i duży stół wymaga uzupełnienia w postaci krzeseł tapicerowanych. To one najlepiej umeblują nowoczesną jadalnię, choć przecież odwołują się do klasycznych aranżacji pałacowych z meblami tego typu jako podstawą. Nowoczesne krzesła tapicerowane jednak to wariacje na temat różnych stylów, także tych historycznych. To meble projektowane ze śmiałością plastyczną i z wielkim wyczuciem formy. To zabawa kolorem i kształtem, który warto wprowadzić do każdej jadalni. A na pewno do tej zaskakującej i artystycznej, która wyróżnia się swoją prezentacją na tle pozostałych pomieszczeń. Znajdziemy je tutaj: onemarket.pl.

Wybór dodatków dekoracyjnych

Każda jadalnia z pewnością wypięknieje, gdy pomysłowo ją udekorujemy. Najważniejsza jest dekoracja samego stołu. Oprócz świeżych kwiatów mogą pojawić się na nim także owoce (czy nawet kamyczki) w szklanych misach. Interesująco wyglądać będą też misy drewniane. Przypominające kawałki drewna. Postawione na aluminiowym stole stworzą fantastyczny kontrast, który tak ceni estetyka współczesna.

Share: