Ciekawe

Kawa w pracy – tylko jaka?

Kawa w pracy - tylko jaka?

Niektórzy mówią, że kawa to jedno z narzędzi ich pracy. Większość z nas naprawdę ceni sobie przerwę kawową w firmie. To jest idealny czas na krótki relaks, uporządkowanie myśli, przemyślenie decyzji i dalszego planu. W tym wszystkim pomaga oczywiście pyszna, pięknie pachnąca kawa, która nas pobudza i dopinguje…

Kawa z automatu – naprawdę dobra?

Niestety powyżej opisana utopia nie zawsze ma miejsce. Czasem bowiem kawa najzwyczajniej w świecie nie jest zbyt dobra. Często w firmach stoją po prostu automaty do kawy. A niestety wiele osób nie ceni sobie takiej kawy z automatu. Powody skarg są różne – jest kiepskiej jakości, tylko rozpuszczalna, kubek plastikowy jest niewygodny.

Wówczas taka przerwa na kawę dużo pracownikowi nie daje. Wraca on na swoje stanowisko zły, jego myśli są rozproszone. Niestety to w dużej mierze odbija się na jego pracy. Znacznie lepiej zatem zamiast automatu zainwestować w …

Ekspresy do kawy do firm – znakomite rozwiązanie

Właśnie w ekspresy! Na wstępie warto zaznaczyć, że nie musimy kupować na własność takiego ekspresu. Dzisiaj bowiem na rynku funkcjonują firmy, które specjalizują się w wynajmie ekspresów do kawy do firm. Takie rozwiązanie jest nawet tańsze od wynajmu automatu, w wiele zyskujemy.

Przede wszystkim kawa z ekspresu jest nieporównywalnie lepsza- bardziej aromatyczna, mocniejsza, pachnąca. Każdy pracownik na pewno doceni tą zmianę. Ponadto firmy nie oferują nam kiepskich ekspresów, tylko jedne z lepszych modeli na rynku.

Zalety ekspresów do kawy do firm

To jednak nie wszystko. Wynajmując ekspresy do kawy do firm możemy przede wszystkim na początek przetestować różne modele. Dalej – wybieramy czy wolimy ekspres na kapsułki czy może na kawę ziarnistą. Oczywiście rodzaje kaw w kapsułkach i gatunki kawy ziarnistej także możemy wybrać.

Firma zapewnia dostawy kawy. W zależności od potrzeb i spożycia kawy w firmie umawiamy się z przedstawicielem, jak często potrzebujemy dostaw. Ważne jest także to, że firmy oferują także wraz z wynajmem możliwość skorzystania z szybkiego serwisu. Jeśli zatem coś się zepsuje, nie musimy niczego załatwiać – wystarczy jeden telefon i już!

Artykuł powstał we współpracy z firmą Yazamco

Share: