Dom i Wnętrze

Komplet ogrodowy na mały balkon

Komplet ogrodowy na mały balkon

Dla mieszkańców bloków to właśnie balkon jest miejscem obcowania z naturą. Dzięki żywym kwiatom, subtelnym dodatkom i wygodnym meblom, nawet niewielka przestrzeń może stać się atrakcyjnym kącikiem sprzyjającym wyciszeniu i odpoczynkowi na świeżym powietrzu. Jaki komplet ogrodowy sprawdzi się na balkonie najlepiej? Sprawdź!

Komplet ogrodowy z technorattanu

Wybierając wyposażenie na balkon, powinniśmy mieć na uwadze kilka parametrów – jakość budulca, odporność na czynniki zewnętrzne, lekkość, zasady konserwacji oraz estetykę. W ciasnej piwnicy czy garażu zazwyczaj nie ma miejsca, aby składować meble poza sezonem, dlatego ważne jest, aby wybrać model, który w nienaruszonym stanie przetrwa na balkonie nawet srogą zimę. Jakie meble spełnią wszystkie wymagania mieszkańców bloków? Nie mamy wątpliwości – komplet ogrodowy zbudowany z technorattanu!

Meble wykonane z syntetycznej plecionki skutecznie opierają się działaniu wilgoci, promieniowania UV oraz skrajnym temperaturom. Niezwykle lekkie meble nie wymagają stosowania żadnych zabiegów pielęgnacyjnych, co znacznie ułatwia ich użytkowanie. Zwarte, nieporowate włókna nie chłoną wody ani zanieczyszczeń, dzięki czemu utrzymanie mebli w nienagannej czystości jest dziecinnie proste.

Jaki model wybrać?

Aby zapewnić sobie maksymalną wygodę, a jednocześnie stylowo udekorować balkon, warto odejść od klasycznych zestawów na rzecz bardziej awangardowych rozwiązań. Komplet składający się z miękkich foteli zamiast krzeseł, designerska huśtawka w fantazyjnej formie kokonu albo niewielka kanapa o modułowej budowie pomogą Ci zaadaptować luksusową strefę relaksu, w której zapomnisz o szarej rzeczywistości.

Share: