Zdrowie i Uroda

Medycyna estetyczna – zatrzymaj wskazówki zegara

Usuwanie zmarszczek to temat, który interesuje przede wszystkim kobiety. Chcą wyglądać młodo i pięknie przez wiele lat. Niezależnie, czy mieszkają w Katowicach, Warszawie, czy w mniejszych miejscowościach, a nawet wsiach. Rynek medycyny estetycznej jest na tyle rozwinięty, że oferuje wiele ciekawych rozwiązań wszystkim tym, których problem starzenia się skóry bardzo interesuje.

 

Co oferują nam nowoczesne gabinety medycyny estetycznej?

Gabinety medycyny estetycznej często proponują botox, jako jedną z metod usuwania zmarszczek mimicznych, które w nadmiarze powodują, iż skóra twarzy wygląda na starszą niż wskazuje na to wiek pacjenta lub pacjentki. Zmarszczek można się pozbyć również dzięki zabiegom opartym o terapię laserową. Wybór należy do pacjenta, ponieważ oba zabiegi charakteryzują się zróżnicowanymi rezultatami, trwałością, ewentualnymi skutkami ubocznymi oraz ceną. Mając na uwadze usuwanie zmarszczek nie można zapomnieć o tym, że w ofercie wielu gabinetów medycyny estetycznej występują zabiegi łączone, które mają za zadanie osłabienie działania mięśni mimicznych, wypełnienie istniejących ubytków oraz poprawienie gęstości skóry przez wzmocnienie naturalnego procesu produkcji kolagenu.

Dowiedz się więcej: filine.pl – gabinet medycyny estetycznej w Katowicach.

 

Zanim zdecydujesz się na zabieg…

Przed skorzystaniem z metody łączonej, warto wypytać o wszystko, jak również powiedzieć o własnych dolegliwościach, typach uczulenia, przyjmowanych lekach czy przebytych zabiegach w niedalekiej przeszłości. Im większą wiedzę osiągniemy przed wykonaniem zabiegu, jak również im więcej o sobie powiemy, tym bardziej będziemy zadowoleni z efektów zabiegu, jak również wpłyniemy na minimalizowanie efektów ubocznych, które mogą wystąpić w momencie ukrytej wrażliwości skóry na niektóre czynniki uczulające.

 

Share: