Nifty

Badania prenatalne wykonywane są obecnie coraz częściej. Zmienia się do nich podejście nie tylko lekarzy, ale również kobiet. Dzisiaj dostępne są również nowoczesne, bezinwazyjne badania prenatalne, które są w pełni bezpieczne zarówno dla matki, jak i rozwijającego się w jej łonie dziecka. Jednym z nich jest test Nifty. To niezwykle skuteczne, wiarygodne badanie, które wykonuje się od około dziesiątego tygodnia ciąży.

Aby możliwe było wykonanie testu Nifty, niezbędne jest pobranie od przyszłej mamy próbki krwi żylnej. Wygląda to dokładnie tak samo, jak wówczas, gdy krew pobierana jest celem wykonania morfologii. Różnica polega jednak na tym, że przyszła mama nie musi być na czczo.

Badanie jest całkowicie bezpieczne. Jego wykonanie nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Jednocześnie daje naprawdę wiarygodny wynik.

Wykonanie testy Nifty nie jest dzisiaj żadnym problemem. W większości dużych miast działają placówki medyczne wykonujące to bezinwazyjne badanie prenatalne. Takie przychodnie znaleźć można między innymi w Warszawie oraz w Lublinie.

Test Nifty

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat badania Nifty? Sprawdź szczegóły – testnifty.eu.

Share: