Ciekawe

Postaw tarota u wróżki

Choć temat wróżbiarstwa nadal budzi pewne kontrowersje to rynek ten jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się w Polsce. Wedle ostatniego badania OBOP sześćdziesiąt procent Polaków wierzy we wróżby, a co piaty z nas konsultował swoją przyszłość z wróżką.

Wróżka – Ile to kosztuje?

Jeśli chcemy zaoszczędzić to najtańsza będzie usługa online. Istnieją setki portali czy linii telefonicznych gdzie zatrudnieni są jasnowidz. Wróżka SMS, skype, email czy zwykły telefon posłużą nam do zamówienia usługi i tą samą drogą otrzymamy długą i wyczerpującą poradę. Koszt takiej wróżby waha się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Dużo więcej zapłacimy jeśli zechcemy udać się osobiście do wróżki. Taka wizyta wiąże się natomiast z większym zakresem usług.

Wróżki i amulety

Wróżki nie tylko mogą przygotować dla nas poradę życiową, pomóc w wyborze kierunku studiów czy pracy ale też wykonać usługę z gatunku postaw tarota czy tworzenia talizmanów, amuletów lub oczyszczania domu.
Koszt samej godzinnej konsultacji waha się od kilkudziesięciu do nawet trzystu złotych. Tyle samo zapłacimy za wróżby z kart tarota. Dużo droższe są przewidywania biznesowe i rytuały. Koszt tych ostatnich zaczyna się od dwustu pięćdziesięciu złotych, a ostateczna cena zależy od tego czy rytuał jest jednorazowy czy też musi być odprawiany cyklicznie przez kilkanaście dni.

Share: