Ciekawe

Spotkania biznesowe z dala od miasta

Spotkania biznesowe to najlepszy sposób na poznanie przyszłych kontrahentów czy też na omawianie strategii związanych z kolejnymi krokami zawodowymi. Istotne jest, aby spotkania takie odbywały się na neutralnym gruncie, aby każda ze stron mogła czuć się pewnie i komfortowo. Powoli odchodzą czasy, kiedy strony umawiały się w kawiarniach czy restauracjach. Dzisiaj poszukiwane są miejsca oddalone od centrów miast.

Usiądź wygodnie i zadbaj o swoje interesy!

Aby uciec od zgiełku stolicy czy innego wielkiego miasta i porozmawiać w spokoju warto wybrać się do ośrodka położonego pośród jezior i lasów. Jednym z nich jest Lawenda Park Hotel, położony nad przepięknym Jeziorem Zegrzyńskim. Hotel ten to idealne miejsce nie tylko na spotkania biznesowe, ale i do organizowania eventów firmowych. Hotel zaoferuje nam również sale konferencyjne w Jachrance – to świetny sposób na poznanie się z partnerami biznesowymi i omówienie przyszłych strategii działania. O szerokiej ofercie tego miejsca poczytamy na stronie jachranka.pl.

Dodatkowe możliwości dla gości

Lawenda Park Hotel to także świetne miejsce na wypoczynek dla osób prywatnych. Wspaniałe położenie obok jeziora sprawia, że goście hotelu mogą korzystać z uroków natury i cieszyć nią oczy. Drugim istotnym aspektem jest także wysoki komfort oferowany przez managerów hotelu. Z pewnością każdy zregeneruje tam siły i odpocznie od zatłoczonych miast i pracy.

 

Share: