Dom i Wnętrze

Stylowy pokój dla nastolatki

W życiu każdego rodzica przychodzi moment, kiedy małe dziecko staje się nastolatkiem. Zmiana zainteresowań i stylu życia wymaga stworzenia nowej przestrzeni, w której Twoja pociecha będzie się czuła komfortowo i swobodnie. Jak zaaranżować wnętrze dla młodej dziewczyny, która nie chce już mieszkać w słodkim, różowym pokoju? Sprawdź!

Szanuj indywidualizm!

Okres dojrzewania to ważny moment, w którym kształtuje się indywidualizm każdego człowieka. Dla Twojej córki ważne jest, aby pokój odzwierciedlał jej osobowość i temperament. Nie narzucaj córce swojej wizji – pozwól jej kreatywnie kształtować swoją przestrzeń! Wspólnymi siłami na pewno dojdziecie do konsensusu między młodzieńczą fantazją a rodzicielskim rozsądkiem.

Nowoczesne fotele i stylowe meblościanki – złoty środek między funkcjonalnością a estetyką

Oferta sklepów meblowych jest obecnie bardzo szeroka. Dobre sklepy meblowe, takie jak gama-sklep.com oferują stylowe meble młodzieżowe, które z jednej strony są niezwykle praktyczne i pojemne, a z drugiej zachwycają nowoczesnym designem. Wybierając jeden z gotowych zestawów, nie musisz samodzielnie kompletować całej zabudowy. Przemyślane w najmniejszym stopniu komplety zawierają wszystkie niezbędne elementy – biurka, szafy, komody, ciekawe półki i łóżka. Jakie meble z pewnością trafią w gust młodej dziewczyny? Z pewnością modne meble z białej płyty. Lekka zabudowa o wysokim połysku świetnie komponuje się z niemal każdą inną barwą. Ciekawym pomysłem jest wyeksponowanie jednej ze ścian przy pomocy wyrazistej fototapety. Biała, gładka powierzchnia będzie równoważyć żywą dekorację, dzięki czemu unikniesz wrażenia przesytu. Całość dopełnią nowoczesne fotele w skandynawskim stylu i toaletka – marzenie każdej młodej elegantki!

 

 

Share: