Dom i Wnętrze

Czy fotel huśtawka spełni nasze marzenia o pięknym tarasie?

Elegancki i zadbany taras to najlepsze miejsce wypoczynkowe blisko domu, z którego możemy korzystać kiedy tylko dusza zapragnie. Odpowiednia aranżacja tego miejsca sprawi, że taras stanie się ulubiona przestrzenią wszystkich domowników. Wśród rekomendowanych mebli i dodatków często wymienia się meble takie jak fotel huśtawka!

Wygoda i ciekawy design w jednym – fotel huśtawka

Szukając nietuzinkowych mebli i dodatków warto postawić na elementy takie jak fotel huśtawka. Ten ciekawy mebel przyciągnie wzrok i sprawi, że otoczenie tarasu stanie się znacznie ciekawsze! Fotel huśtawka to propozycja zarówno na tarasy, jak do ogrodów, na balkony, na werandy. Fotel huśtawka posiada siedzisko w kształcie obszernego kokonu – w jego wnętrzu umieszczono wygodną poduszkę, aby podnieść komfort użytkownika. Kokon skutecznie ochroni przed promieniowaniem słonecznym, jak również przed podmuchami wiatru.

Jak skonstruowany jest fotel huśtawka?

W konstrukcji i wykończeniu fotelu huśtawki wykorzystano elementy i materiały najwyższej jakości. Wierzch mebla tworzy technorattanowa plecionka, która do złudzenia przypomina naturalny rotang. Materiał ten jest zabezpieczony przed wnikaniem wilgoci, brudu, odporny na działanie promieni UV. Stelaż fotela wykonano z lekkiego aluminium malowanego proszkowo. Materiał ten sprawia, że waga mebla nie jest wysoka, przez co jego podnoszenie czy przenoszenie nie sprawia problemów. Zabezpieczenie stelaża poprzez malowanie proszkowe gwarantuje, że mebel nie będzie podatny na wilgoć i na rdzę.

Fotel huśtawka to idealny mebel, kiedy szukamy rozwiązań funkcjonalnych i innowacyjnych. Fotel huśtawka przypadnie do gustu użytkownikom w każdym wieku i sprawi, że każda chwila na świeżym powietrzu stanie się znacznie przyjemniejsza.

Share:
https://autism-tr.org/podstawowe-wyposazenia-dla-konia-derka-polarowa/ https://yaymicro.pl/swiateczne-dania-w-nowej-odslonie/ https://godsplanet4haiti.org/ubezpieczenie-wkladu-wlasnego-istotne-zagadnienie-przy-wynajmowaniu-samochodu/