Zdrowie i Uroda

Dieta pudełkowa, czyli catering dietetyczny w pigułce

Dieta pudełkowa, czyli catering dietetyczny w pigułce

Czy słyszałaś już o diecie pudełkowej? Pewnie tak, gdyż obecnie jest to ulubiona dieta wielu celebrytek i gwiazd ekranu. Co warto wiedzieć na temat diety pudełkowej?

Skąd się wzięła nazwa diety pudełkowej?

Catering dietetyczny wrocław to nic innego jak dieta pudełkowa. Nazwa ta wzięła się od pudełek, w których dostarczane są dania do zjedzenia. Posiłki na cały dzień dostarcza kurier wcześnie rano lub też dnia poprzedniego w godzinach wieczornych. Dzięki temu pozbywamy się problemu, który nurtuje wiele osób – co dziś zjeść na obiad (i na inne posiłki).

Czy dieta pudełkowa jest dobrze zbilansowana?

Firmy, świadczące usługi cateringu dietetycznego zatrudniają dietetyków, aby proponowane przez nich dania opowiadały potrzebom każdego klienta. Przed podjęciem decyzji odnośnie deity pudełkowej klient konsultuje się z dietetykiem, który w zależności od jego potrzeb przygotowuje plad diety i określa dzienną ilość kalorii, jaką możemy zjeść w ciągu całego dnia. Na tej podstawie przygotowywane są posiłki. Zwykle firmy oferują różnorodne możliwości wyboru – dietę fit, dietę wegetariańską czy dietę Paleo.

Czy warto skorzystać z cateringu dietetycznego?

Catering dietetyczny cieszy się rosnącą popularnością. Jest to rozwiązanie wygodne, zdrowe i oszczędzające czas. Nie musimy bowiem spędzać kilku godzin w kuchni, aby zjeść zdrowo i ze smakiem. Jeżeli nie jesteś przekonana do diety pudełkowej, zawsze możesz zdecydować się na dzień próbny.

Share:
https://xann.pl/sitemap