Zdrowie i Uroda

Ginekologia estetyczna – najciekawsze zabiegi

Ginekologia estetyczna - najciekawsze zabiegi

Ginekologii estetycznej poświęca się coraz więcej uwagi. W niektórych środowiskach nadal jest ona tematem tabu, systematycznie rośnie jednak liczba kobiet zastanawiających się nad tym, czy i one nie mogłyby skorzystać z któregoś z zabiegów. Aby odpowiedzieć na te pytanie, warto poznać te zabiegi, które wykonywane są najczęściej.

Bez wątpienia, na pierwszy plan wysuwa się labioplastyka warg sromowych wykonywana przede wszystkim wówczas, gdy doszło do ich przerostu. Zabiegowi temu można poddawać się z różnych przyczyn, ginekologia estetyczna pomaga więc zarówno kobietom, u których zbyt duże wargi sromowe są konsekwencją porodu naturalnego, jak i tym, u których jest to wada genetyczna. Innym zabiegiem, który wzbudza zainteresowanie jest hoodoplastyka, a więc plastyka napletka łechtaczki. To znakomity sposób na podniesienie poziomu satysfakcji seksualnej odczuwanej przez kobiety, choć zabieg wpływa również na to, jak wyglądają miejsca intymne. Modna jest także plastyka pochwy pozwalająca na obniżenie jej ścian.

Gdzie wykonać zabiegi ginekologii estetycznej?

Jeśli chcesz wykonać zabieg ginekologii estetycznej sprawdź ofertę naszego szpitala Medfemina – ginekologia estetyczna Wrocław.

 

Share: