Dom i Wnętrze

Jak zaaranżować werandę?

Przydomowa przestrzeń może w okresie lata okazać się najlepszym miejscem na wypoczynek i relaks – przekonują o tym zarówno architekci zieleni, jak i producenci mebli i dodatków outdoorowych. Weranda może stać się letnim salonem: wystarczy wybrać odpowiednie meble i dodatki. Sprawdź, jak stworzyć piękną przestrzeń wypoczynkową niskim nakładem sił i kosztów!

Funkcjonalna przestrzeń dla każdego

Czy wiesz, że weranda może być miejsce, z którego skorzysta cała Twoja rodzina? Wybierając klasyczny stół i krzesła na werandzie możemy podawać posiłki, które będziemy wspólnie spożywać na świeżym powietrzu. Taka aranżacja pozwoli nam także na swobodne czytanie książek, pracę czy nawet odrabianie lekcji przez dzieci.

Weranda może stać się także miejsce, gdzie wypoczywamy i delektujemy się smakołykami. Wybierając niewielki stolik kawowy oraz kilka foteli wygodnie odpoczniemy po trudach mijającego dnia. Meble na werandę znajdziemy u topowych producentów mebli – zaproponują nam oni nowoczesne meble skandynawskie, meble technorattanowe, minimalistyczne komplety modułowe oraz piękne meble wykonane z naturalnego rattanu.

Ciekawą propozycją może być również wybranie sofy narożnej, na której możemy zarówno siedzieć, jak i wygodnie leżeć w czasie upalnego popołudnia. Jeśli cenimy zmiany w obrębie strefy wypoczynkowej możemy zdecydować się na kupno mebli modułowych. Meble tarasowe modułowe złożone są z elementów z niewielkimi złączkami, umożliwiającymi łączenie poszczególnych elementów.

Wykorzystaj parasol tarasowy

Również na werandzie powinniśmy pamiętać o tym, aby chronić się przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Najprostszym rozwiązaniem jest oczywiście zakup funkcjonalnego parasola ogrodowego. Nowoczesne parasole posiadają wiele punktów regulacji, przez co w prosty sposób dopasujemy kąt padania cienia.

Share:
https://xann.pl/sitemap