Ciekawe

Konkurs muzyki operowej im. Adama Didura

Konkurs muzyki operowej im. Adama Didura

Od 31 marca do 7 kwietnia 2019 będzie odbywał się IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS WOKALISTYKI OPEROWEJ IM. ADAMA DIDURA. To wydarzenie, które wzbudza ogromne zainteresowanie wśród miłośników muzyki operowej. Przeznaczone jest dla młodych śpiewaków, który w dniu 1 kwietnia nie przekroczyli trzydziestu dwóch lat.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno uczniowie szkół średnich, konserwatoriów muzycznych, studenci akademii i uniwersytetów muzycznych, a także soliści operowi i członkowie chórów. To dla młodych śpiewaków niebywała okazja do zaprezentowania swojego talentu i zdobycia kolejnego doświadczenia.

Organizatorem konkursu jest Opera Śląska w Bytomiu. Swój udział w konkursie ma również Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Młodzi śpiewacy postrzegają konkurs jako drzwi do wielkiej kariery. Ci, którzy zostaną laureatami będą mieli okazję zaprezentować się na wyjątkowym koncercie, który zorganizowany zostanie dwukrotnie: 7 oraz 9 kwietnia. Pierwszy raz w Operze Śląskiej w Bytomiu, drugi w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach.

Poznajcie szczegóły – Adam Didur – Konkurs.

Share:
https://millerliteargentina.com/sprawa-rozwodowa-czy-konieczne-jest-zatrudnienie-adwokata/ https://adoptastate.org/funkcjonalne-okna-z-montazem-usluga-i-produkt-wysokiej-jakosci/ https://abuya.pl/jak-tworzone-sa-meble-z-naturalnego-rattanu/