Dom i Wnętrze

Kuchnia na wymiar, zgodnie z życzeniem klienta

Kupując wymarzone mieszkanie lub dom, często stajemy przed dylematem wyboru kuchni. Czy zdecydować się na gotowe meble kuchenne z salonów meblowych czy udać się do pracowni kuchennych, w których stolarze tworzą kuchnie na zamówienie. Wiele osób decyduje się na to drugie rozwiązanie, gdyż dzięki niemu może samodzielnie decydować o jej wyglądzie, jakości oraz kolorystyce. Czym kierować się przy zamawianiu kuchni? Na co zwrócić szczególną uwagę? Co w tej kwestii mają do powiedzenia sami projektanci wnętrz. Oto kilka wskazówek.

1. Kuchnia pod konkretny wymiar

Kuchnie stworzone na zamówienie cieszą się dużym powodzeniem od kilkudziesięciu lat. Klienci chętnie wybierają tą formę, gdyż dzięki temu rozwiązaniu mają decydujący wpływ na jej ostateczny wygląd. Domownicy sami wybierają materiał, z którego mają być wykonane meble, decydują o jej kolorze, o kształcie oraz wybierają użyte w niej udogodnienia (np. stelaże w szafkach) i gadżety dekorujące.

Ważny w przypadku mebli kuchennych jest materiał, z którego są one wykonane. Meble te są bowiem narażone na różne temperatury (to tu się najwięcej gotuje), na wilgoć oraz wszelkie uszkodzenia czy zarysowania (przewija się tu najwięcej przedmiotów). Decydując się na kuchnie na zamówienie Warszawa klient może wybrać bardzo trwały i solidny materiał, z którego meble będą wykonane oraz niezawodny i odporny blat.

2. Jak to wygląda w praktyce?

Gdy klient jest zdecydowany zamówić meble kuchenne, wybiera się do konkretnego miejsca, gdzie taka usługa jest oferowana. Tam, wspólnie z fachowcami projektuje swoją wymarzoną kuchnię. Najczęściej pracownicy przyjeżdżają na miejsce, by dokonać dokładnych pomiarów oraz wizualizacji. Taki gotowy projekt pokazywany jest klientowi, który go akceptuje lub dokonuje w nim zmian. Już na przedstawionym obrazku, dokładnie widać jak kuchnia będzie się prezentować, jakie jest ułożenie mebli oraz sprzętów oraz ile miejsca w niej pozostaje wolnej.

Po wpłaceniu drobnej zaliczki, firma przechodzi do realizacji. Czas wykonania mebli zależy od ich ilości, materiału z którego są wykonane oraz czasu, jakim dysponuje konkretna firma. Najczęściej jest to czas oczekiwania od 2 d 4 tygodni. Gdy kuchnia jest gotowa, firma przyjeżdża by ją zamontować (taka usługa bardzo często jest już wliczona w cenę zamówienia). Po kilku godzinach, klient możne cieszyć się efektem końcowym na który miał decydujący wpływ. Kuchnie na zamówienie Warszawa to doświadczenie i profesjonalizm, dlatego warto wybierać miejsca, które cieszą się pozytywną opinią wśród innych klientów.

Więcej informacji znajdziesz na stronie kuchnie na zamówienie Warszawa http://bbmeble.pl.

Share:
https://xann.pl/sitemap