Ciekawe

Lubostroń – galeria do której się wraca

Lubostroń - galeria do której się wraca

Gdy mówimy o galeriach handlowych, często nie jesteśmy w stanie zaprzeczyć temu, że wywołują w nas one mieszane uczucia. Z jednej strony, lubimy je i niewiele wskazuje na to, aby w przyszłości miało się to zmienić, z drugiej strony jednak dziś niewiele jest nas w stanie zaskoczyć.

W samym Krakowie galerii jest przynajmniej kilkanaście, a każda z nich stara się przekonać swoich klientów o tym, że jest tą najbardziej interesującą. Nie zaskakuje więc to, że ci ostatni mają coraz większe wymagania. Na szczęście, nie oznacza to wcale, że brakuje podmiotów, które są w stanie wyjść poza deklaracje. Centrum handlowe Lubostroń w Krakowie na Ruczaju jest jednym z nich.

Tym, co zwraca uwagę klientów na CH Lubostroń jest przede wszystkim jego położenie. Okoliczne tereny zielone sprawiają, że galeria sprawdza się znakomicie także wówczas, gdy marzy się nam spacer po udanych zakupach. Sam wygląd centrum również jest w stanie zaimponować, budynek został bowiem pomyślany tak, aby wkomponować się w piękną przestrzeń, a nie dominować nad nią.

Share:
https://xann.pl/sitemap