Zdrowie i Uroda

Na ile starcza makijaż permanentny?

Na ile starcza makijaż permanentny?

Chociaż makijaż permanentny w swojej nazwie oferuje pełną trwałość, nie jest to technika pozostawiająca na trwałe zmienienie wyglądu twarzy. I bardzo dobrze, bo chociaż technika ta ma wiele wspólnego z tatuażem, tatuażem nie jest i nie ma nim być. Tym niemniej, pytanie o to, na ile wystarczy jeden zabieg, jest w pełni uzasadnione.

Opcja na lata

Bardzo wiele zależy tutaj od techniki wykonania makijażu oraz od tego, jak silny efekt chcemy uzyskać. Podatność konkretnej osoby także jest tutaj istotnym czynnikiem.

Podawana trwałość makijażu jest bardzo różna. Czasami czytamy, że makijaż permanentny to rozwiązanie nawet na 3 lata, a czasami dowiemy się, że 6 miesięcy to jego typowa trwałość. Prawda jest taka, że po sześciu miesiącach efekt będzie już pewnie daleki od ideału, ale po trzech latach widać jeszcze efekty zabiegu, więc udzielnie konkretnej odpowiedzi na zadane pytanie będzie zależało tak właściwie od tego, czy interesuje nas trwałość efektów w ogóle, czy chcemy wiedzieć, jak długo makijaż permanentny będzie nienaganny.

Gdzie wykonać zabieg?

Jeśli chcesz wykonać zabieg makijażu permanentnego sprawdź ofertę – makijaż permanentny w Gliwicach.

Share:
https://xann.pl/sitemap