Dom i Wnętrze

Niebanalny stół do niebanalnego wnętrza

Niebanalny stół do niebanalnego wnętrza

Stół to mebel, który wyznacza centrum danego pomieszczenia. Zresztą nie tylko, bo przecież stoły ogrodowe także tworzą centralny punkt każdej przestrzeni. Dlatego tak istotne jest rozważenie, jaki stół chcemy ustawić w naszym salonie, jadalni, w kuchni czy na tarasie. Istotne, żeby ten mebel łączył w sobie funkcjonalność i estetykę.

Stół jak z Wenus

Okazuje się, że stoły do pokoju mogą prezentować się zupełnie niebanalnie. Udowadnia to Szynaka Meble poprzez swoją propozycję mebli planetarnych. Stół Wenus i krzesła Mars – to doprawdy zaskakująco efektowne połączenie, które sprawi, że na nowo zagościmy we własnych wnętrzach. Coś pięknego. W dodatku bardzo praktycznego, bo stół rozkłada się do trzech szerokości (maksymalnie do 300 cm). Dodatkowe wkładki chowane są pod blatem głównym stołu. Krzesła posiadają tapicerowane siedzisko, a oparcie wykonane zostało ze sklejki.

Stół w maltańskim stylu

Jadalnia albo salon, w którym panuje rodzinna atmosfera sprzyjająca spotkaniom, nabierze nowego blasku, gdy ustawimy w niej wspaniale prezentujący się stół Malta z sześcioma krzesłami. W jego sąsiedztwie świetnie wyglądać będą nowoczesne stoliki rtv czy też klasyczne komody. Stół Malta to propozycja od Szynaka Meble. Warto wprowadzić ją do przestrzeni.

Stół do stylowej kuchni

Także w kuchni stół odgrywa niezwykle istotną rolę, gdyż służy do organizowania na szybko spotkań przy kawie i przy dobrym ciastku. Ale też często staje się on po prostu zastępczym blatem kuchennym, na którym przygotowujemy potrawy. Dlatego ważne jest, żeby stół kuchenny był w pełni funkcjonalny, ale też stylowy. Jak mebel od producenta Kam, czyli stół Kamduo, który występuje także w wersji XL. Piękna rzecz do pięknej kuchni. Gotowanie stanie się jeszcze bardziej fantastyczne i estetyczne.

Share:
https://xann.pl/sitemap