Ciekawe

Niezastąpione dodatki do ogrodu

Niezastąpione dodatki do ogrodu

Piękny ogród to suma wielu uzupełniających się elementów. Aby czerpać maksimum radości z przebywania wśród bujnych roślin i misternych kompozycji niezbędne jest wzbogacenie przydomowej strefy o praktyczne dodatki. Co warto zakupić do swojego ogrodu?  Sprawdź!

Solidny parasol do ogrodu

Parasole ogrodowe proponowane przez nowoczesnych producentów wyposażenia outdoorowego w niczym nie przypominają rozchwianych modeli, jakie znamy z przeszłości. Solidne, ciężkie stelaże i rozłożyste czasze z grubego materiału tworzą stabilną konstrukcję, która oprze się działaniu nawet najsilniejszego wiatru. Bogata paleta barw, eleganckie materiały i ciekawe projekty idealnie komponują się z nowoczesnymi przestrzeniami, stanowiąc nie tylko funkcjonalny dodatek, ale również stylową ozdobę.

Klimatyczne lampiony

Stylowe lampiony już jakiś czas temu zadomowiły się w naszych ogrodach i wszystko wskazuje na to, że zostaną z nami na dłużej! Subtelne światło dużych świec doda romantyczności każdej chwili sam na sam z drugą połówką oraz wskaże drogę do domu po zmroku. Lampiony znajdą zastosowanie nie tylko na werandach i ogrodach – niewielki, szklany lub rattanowy lampion ciekawie uzupełni aranżację każdego balkonu.

Praktyczna skrzynia

Podczas codziennych prac w ogrodzie używamy ogromnej ilości przedmiotów. Konewki, grabki, rękawice i inne akcesoria przeważnie leżą w nieładzie w garażu albo piwnicy. Estetyczna skrzynia z technorattanu sprawi, że cały ogrodowy niezbędnik będzie zawsze pod ręką. Duża skrzynia to również idealne miejsce na przechowywanie pledów i pokrowca na meble ogrodowe.

Na stronie gardenspace.pl znajdziesz szeroki wybór mebli i dodatków, które wniosą do Twojego ogrodu i na taras zupełnie nową jakość.

Share:
https://xann.pl/sitemap