Ciekawe

Oczaruj się fotografią

Oczaruj się fotografią

Fotografia, która czaruje i maluje. Niezwykłe zdjęcia zwykłych rzeczy, które ukazane w odpowiednim świetle i z pewnej perspektywy, wydają się naprawdę cudne. Jak dojrzałe jabłko zagubione w sennej rzeczywistości jesiennej. Jak delikatność puszystego kota wylegującego się w koszyku. Jak żywa barwa jarzębinowego zagajnika.

Fotograficzne czary-mary

Jak złapać trochę dobrego humoru? Jak nastroić się lepiej do życia? Jak być może otrzeć się o sztukę? Jak oderwać się od kłopotów, smutków i smuteczków? Odpowiedzią jest fotografia. Nie tylko taka, jakiej oddajemy się bardzo często, robiąc zdjęcia rodzinne, wakacyjne, uwieczniające ważne wydarzenia. Ale również taka bardziej przemyślana. Wynikająca z refleksji i wiedzy o sztuce. Stanowiąca wynik naszych umiejętności artystycznych i pewnego zmysłu estetycznego.

Kiedy to wyruszamy w plener, kiedy mamy pewien plan działania, pomysł. Kiedy czujemy, że przepełnia nas kreatywność. Wtedy fotografowanie staje się pasją, która nawet ma szansę stać się naszym zajęciem. Zrobione przez nas fotki możemy zamienić w efektowne fotoksiążki czy fotokalendarze, nadając im jeszcze ciekawszą formę. W ten sposób stworzymy rodzaj prywatnej ekspozycji.

Prywatne wystawy

Na stronie cewe.pl dowiemy się także, jak piękne zdjęcia zamienić w efektowne fotoobrazy. Jeśli robimy artystyczne fotografie, to tym bardziej warto je pomysłowo oprawić czy też wyeksponować. Przecież przestrzeń domu czy mieszkania można przeistoczyć w rodzaj prywatnej galerii sztuki, w której pokażemy nasze dzieła. To naprawdę oryginalna dekoracja.

Odkrywanie piękna

Fotografowanie to umiejętność dostrzegania piękna  w otaczającym nas świecie – w tym, co pozornie zwyczajne, a co okazuje się fantastyczne i zachwycające. To odkrywanie wartościowych rzeczy, które nas otaczają każdego dnia.

Share:
https://xann.pl/sitemap