Ciekawe

Rattanowa doskonałość do ogrodu i domu

Rattanowa doskonałość do ogrodu i domu

Doskonałe przebywanie w ogrodzie to nie sen, a doskonała aranżacja ogrodowa to nie tylko wizja. Wyobrażenia  w prosty sposób zamienimy na konkretne realizacje, kiedy posłużymy się meblami i dodatkami z rattanu. Rzeczy zrobione z tego materiału zawierają w sobie doskonałość tego, co minęło. Dawnego piękna, które także współcześnie urzeka i intryguje. Pozwala oderwać się od krzykliwej codzienności w stronę tego, co ulotne, delikatne, romantyczne. Rattanowe meble to estetyczna doskonałość, której cząstkę można umieścić we własnej przestrzeni.

Rattanowe fotele

Na stronie gardenspace.pl znajdziemy cały szereg przepięknych mebli z rattanu. Między innymi odkryjemy tutaj rattanowe fotele. Takie, które nawiązują do stylu francuskiego i do niezwykłej elegancji ogrodowej. Wyrafinowany fotel Versailles nie tylko poprzez swoją nazwę kojarzy się z wersalskim luksusem. Ten rattanowy mebel pięknie zaprezentuje się w każdym zakątku ogrodowym. Ale także w stylowym wnętrzu wyglądać będzie rewelacyjnie. Na przykład ustawiony w pobliżu kamiennego kominka czy pod oknem w stylu francuskim.

Albo bujany fotel rattanowy Marseille, który stanowi fantastyczną propozycję zarówno na romantyczną werandę jak i do stylowego salonu. To mebel, w którym można spędzać najlepsze chwile każdego dnia. Jednocześnie taki, który ma w sobie designerski urok. Naprawdę warto odkrywać na nowo piękno mebli z nutką retro. Rattanowe fotele to właśnie przywołanie najlepszych wzorów z przeszłości.

Rattanowe pufy

Na szczególną uwagę zasługuje nieszablonowo rozwiązany mebel z rattanu, jakim jest puf. Można traktować go jako stylowy stolik, który ustawimy przy leżance ogrodowej czy nawet przy łóżku w sypialni. Kiedy natomiast będziemy potrzebować miejsca do siedzenia, to stolik stanie się pufem. Rattanowe pufy-stoliki to przykład nowoczesnego potraktowania rattanu i nadania mu niepowtarzalnej formy.

Share: