Biznes

Sale szkoleniowe dla wymagających

Sale szkoleniowe dla wymagających

Sale szkoleniowe w Warszawie oferowane przez Automobilklub Polski to doskonały wybór nawet dla najbardziej wymagających klientów. Wszystkie znajdują się w miejscu, do którego można dojechać bez najmniejszego problemu.

Budynek, w którym się mieszczą posiada bezpłatny parking udostępniany dla klientów. Sal do wynajęcia jest siedem. Co ważne, można je dowolnie aranżować, dopasowując do profilu spotkania. W salach może jednocześnie przebywać od dziesięciu do nawet dwustu osób. Na podkreślenie zasługuje bez wątpienia wyposażenie sal. Wszystkie posiadają wygodne meble, a także sprzęt niezbędny do prezentacji i wykładów. Chodzi oczywiście o odpowiednie nagłośnienie, rzutniki multimedialne, a także tablice. Ściany w salach są dźwiękoszczelne, co bez wątpienia zapewnia ogromny komfort tym, którzy z nich korzystają. Plusem jest własne zaplecze kuchenne i możliwość zapewnienia cateringu.

Jeśli szukasz sali na wykład, konferencję, szkolenie bądź prelekcję, te oferowane przez Automobilklub Polski sprawdzą się naprawdę bardzo dobrze.

Wynajmij salę szkoleniową w Warszawie

Automobilklub Polski oferuje klimatyzowane sale szkoleniowe z nowoczesnym wyposażeniem. Sprawdźcie ofertę  –www.automobilklubpolski.pl/opis-sal-szkoleniowo-konferencyjnych.

Share: