Ciekawe

Serwis rowerowy pomoże Ci w nagłej usterce

Można być bardzo dobrze przygotowanym pod względem sprzętu i wyposażenia rowerowego, jednak trudno jest uniknąć awarii, które zawsze zdarzają się niespodziewanie. Jeżdżąc po nierównej nawierzchni i natrafiając na ostry przedmiot można łatwo przebić dętkę. W takiej sytuacji nie wozi się ze sobą zapasowej, dlatego konieczne jest udanie się do serwisu rowerowego.

Serwis rowerowy Kraków – załata lub wymieni dętkę w rowerze

Kiedy już złapiemy gumę nie ryzykujemy dalszej jazdy, aby nie pogorszyć jeszcze stanu dętki. Łatanie jej jest dosyć czasochłonne, jednak sprawny serwis rowerowy poradzi sobie z tym zadaniem w krótkim czasie. Dzięki temu będziesz mógł kontynuować swoją podróż. Oczywiście dętkę można załatać samodzielnie. Jednak kto wozi ze sobą łaty do dętek, klej wulkanizacyjny. Nie zawsze jest również na trasie możliwość znalezienia odpowiedniego miejsca by zająć się łataniem. Trzeba w końcu użyć również łyżki do demontażu opony. Zatem akcesoriów, jakie trzeba wozić ze sobą robi się naprawdę sporo. Ponadto lokalizacja dziury nie zawsze jest prosta, zwłaszcza jeśli musimy zdać się na słuch, a ruch uliczny wokół to utrudnia. Ponadto jeśli w pobliżu nie ma kałuży, czy zbiornika nie można zlokalizować szybko dziury. Jeżdżąc po ścieżkach rowerowych wokół Krakowa, lepiej wybrać serwis rowerowy Kraków, aby nie wozić ze sobą dodatkowych kilogramów, gdyż dodatkowego, potrzebnego sprzętu i tak nie brakuje.

Serwis rowerowy Kraków pomoże Ci również z urwanym łańcuchem

Wielu rowerzystów wozi ze sobą skuwacz, dzięki któremu w razie zerwania łańcucha mogą go skrócić. Jeśli jednak nie ma się go w zanadrzu warto udać się do serwisu rowerowego, który z taką usterką poradzi sobie od ręki. Przy okazji na pewno nie pobrudzisz sobie rąk, co jest ważne, np. w sytuacji, gdy rowerem dojeżdżasz do pracy.

Serwis rowerowy pomoże Ci w przypadku urwanej przerzutki

Częstą awarią, z którą ma do czynienia serwis rowerowy Kraków jest również urwanie przerzutki. Tutaj również potrzebna jest fachowa pomoc, gdyż samodzielne poradzenie sobie z tego typu awarią nie jest możliwe. O taką awarię nietrudno, wystarczy niewłaściwa zmiana przełożenia i już może dojść do jej zerwania. Oczywiście do serwisu można udać się również z prozaiczną sprawą, np. niesprawnym światłem, które jest nam potrzebne jeśli jeździmy po zmroku. Zamiast biegać po sklepach w poszukiwaniu odpowiedniej żarówki czy lampki led można swoje kroki od razu skierować do serwisu rowerowego, który ma wszelkie niezbędne akcesoria, a za taką usługę nie zapłacimy bardzo dużo.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.agasport.com.pl/cms/serwis

Share:
https://xann.pl/sitemap