Ciekawe

Sklep spożywczy Spar

Sklep spożywczy Spar

Galeria handlowa Lubostroń w Krakowie na Ruczaju, czyli znane i lubiane miejsce w jednej z najładniejszych dzielnic Krakowa, zawsze w swojej ofercie stawia przede wszystkim na wygodę i jakość. Lokalizacja jest bardzo wygodna, bo można tu szybko dojechać i okolica jest urocza, a oferta sklepów oraz pawilonów usługowych oferuje najwyższą możliwą jakość za przystępną cenę. Gwiazdą galerii handlowej jest bez wątpienia sklep spożywczy Spar.

Sklep spożywczy oparty na wartościach

Spar to zupełnie inny sposób robienia codziennych zakupów. Jest to bowiem sklep sieciowy, który jednak sieć rozumie zupełnie inaczej. Zamiast molocha z wieloma placówkami sklep spożywczy Spar to wiele sklepów (w Polsce już ponad 250) prowadzonych najczęściej przez firmy rodzinne, które postanowiły połączyć siły, by mieć większe możliwości w kwestii promocji i negocjacji cen. Ostatnia z tych kwestii realizowana jest dwukierunkowo, ponieważ sklepy Spar, w tym nasz sklep na Lubostroniu 15, korzysta głównie z oferty lokalnych producentów, więc wiemy, co jemy.

Share:
https://lewisma.org/wygodnie-spodnie-na-konia-jaki-model-wybrac/ https://winkst.org/szafy-na-zamowienie-wygodne-i-funkcjonalne/ https://naropa2016.org/jak-wyposazyc-domowa-kuchnie-by-gotowanie-bylo-przyjemnoscia/