Dom i Wnętrze

Taras w stylu boho – modne i naturalne rozwiązania

Tak, nawet podczas urządzania tarasu zwraca się uwagę na to, aby wybrać odpowiedni styl. Najczęściej jest on zgodny z tym, co prezentuje sobą dom. Dość często wybieraną propozycją jest styl boho, który kojarzony jest z lekkością, świeżością.

Meble na taras w stylu boho

Jeżeli ktoś planuje zakupić meble na taras w stylu boho, to może zajrzeć na https://gardenspace.sk/. Sklep, gdzie można otrzymać wyposażenie z różnych materiałów. Całkiem ciekawą propozycją może okazać się wiklina – naturalny materiał, który idealnie pasuje do stylu boho. Równie dobrą propozycją wydaje się rattan – kolejny materiał naturalny, który świetnie pasuje do stylu boho. Tak naprawdę należy zwrócić uwagę na to, aby meble były wykonane z materiału, który odporny jest na czynniki atmosferyczne. Ewentualnie można pomyśleć o wykonaniu zadaszenia – koniecznie z drewna, które to świetnie będzie współgrać z aranżacją.

Ciekawe dodatki na tarasie

Na pewno nie można zapomnieć o dodatkach. Bardzo ważne jest oświetlenie. Można zdecydować się np. na nastrojowe latarenki. Aby pasowały one do otoczenia, w środku mogą mieć świeczki – tealighty. Zamiast tego, można zdecydować się na nastrojowe girlandy, które będą rozwieszone dookoła zadaszenia. Równie dobrze można postawić same świece. Należy jednak wykazać się na tyle rozwagą, aby nie doszło do większego rozprzestrzenienia się ognia. Równie dobrym i bezpiecznym pomysłem okazać się mogą unikatowe lampy, które będą posiadać np. wiklinowe abażury, czy też te z metalowymi oprawkami. 

 

Share:
https://aaron.net.pl/magiczny-klimat-tarasu-sekret-stojacy-za-ogrzewaczem-gazowym/ https://dowiedz-sie.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-nowa-era-na-twoim-tarasie/ https://atmlive.pl/niezapomniane-chwile-na-tarasie-odkryj-tajemnice-ogrzewania-gazowego/