Dom i Wnętrze

Wysokiej jakości meble ogrodowe – jaki komplet wybrać?

Stworzenie zacisznego zakątka w ogrodzie czy na tarasie nie jest problemem – wystarczą odpowiednie meble ogrodowe, nieco oświetlenia oraz parasol lub pergola ogrodowa. Szukając idealnych mebli warto wybrać producentów proponujących nam najlepsze produkty na polskim rynku!

Technorattanowe i rotangowe meble ogrodowe

Wśród najchętniej kupowanych i najbardziej cenionych wymienia się meble ogrodowe wykonane z technorattanu lub naturalnego rotangu. Naturalne włókno rotangowe pozwoliło na stworzenie nietuzinkowych krzeseł i foteli, które sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach. Meble ogrodowe rotangowe możemy wykorzystywać zarówno na zewnątrz, jak i na patio czy werandach.

W przypadku mebli technorattanowych są one jednymi z najchętniej wykorzystywanych w ogrodach. Plecionka technorattanowa posiada nieporowatą strukturę, przez co nie chłonie ona wilgoci czy brudu. Dodatkowo technorattan jest zabezpieczony przed silnym promieniowaniem słonecznym, co sprawia, że na długo zachowuje swój wspaniały kolor. Stelaże mebli technorattanowych i rotangowych tworzone są z lekkiego aluminium, co przekłada się na finalną wagę mebla. Meble ogrodowe technorattanowe dostępne są w kolekcjach, w których znajdziemy sofy narożne, fotele, stoliki kawowe, leżanki ogrodowe, skrzynie ogrodowe.

Jak skutecznie chronić meble ogrodowe?

Chcąc, by nasze meble ogrodowe jak najdłużej cieszyły oczy powinniśmy pomyśleć o ich odpowiedniej ochronie w okresie jesieni i zimy. Korzystając z innowacyjnych pokrowców ogrodowych możemy mieć pewność, że nasze meble ogrodowe będą chronione przed osadzaniem się kurzu i kondensacją wilgoci. Pokrowce tworzone są z materiału poliestrowego o gęstym splocie, który zabezpieczono przed ścieraniem i uszkodzeniami mechanicznymi.

Share:
https://xann.pl/sitemap