Dom i Wnętrze

Huśtawka balkonowa z technorattanu

Nowoczesne meble ogrodowe zachwycają wyglądem i nowoczesnym designem – dotyczy to zarówno klasycznych kompletów wypoczynkowych, jak i elementów takich jak huśtawka balkonowa. Szukając inspiracji na ciekawą aranżację balkonu warto wykorzystać nietuzinkowe meble i cieszyć się latem blisko domu.

Huśtawka balkonowa z technorattanu – co warto o niej wiedzieć?

Odpoczynek blisko natury i zieleni to idealny sposób na relaks i na podładowanie wewnętrznych akumulatorów. Chcąc wykorzystać przydomowy balkon jako miejsce do relaksu warto wybrać meble dopasowane zarówno do przestrzeni, jak i naszych potrzeb – mówią pracownicy sklepu internetowego Oltre.pl. Wśród najciekawszych propozycji warto wymienić huśtawkę balkonową. Huśtawki balkonowe to wiszące fotele w formie kokonów, które nie tylko przyciągają wzrok, ale również zapewniają wysoki komfort wypoczynku. Huśtawka balkonowa wykonana jest z technorattanu – ten materiał wykorzystywany jest jako okrycie konstrukcji. Technorattan dostępny jest w szerokiej gamie kolorów, a struktura tworzywa nie wchłania brudu, nie jest podatna na promieniowanie UV. Technorattan do złudzenia przypomina naturalny rattan, mebel więc podniesie estetykę otoczenia i sprawi, że przestrzeń wypoczynkowa nabierze charakteru.

Huśtawka balkonowa pozwoli bujać w obłokach!

Huśtawka balkonowa to wyjątkowy mebel, który zmieni odbiór otoczenia i sprawi, że możliwy stanie się relaks na najwyższym poziomie. Siedzisko huśtawki osadzone jest w głębokim kokonie – rozwiązanie to pozwoli nam bezpiecznie oderwać nogi od podłoża i… bujać w obłokach! Kokon skutecznie ochroni przed silniejszymi podmuchami wiatru, jak również przed promieniami słońca. Przytulne wnętrze pozwoli odpocząć czy uciąć sobie letnią drzemkę blisko natury.

 

Share:
https://dowiedz-sie.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-nowa-era-na-twoim-tarasie/ https://aaron.net.pl/magiczny-klimat-tarasu-sekret-stojacy-za-ogrzewaczem-gazowym/ https://atmlive.pl/niezapomniane-chwile-na-tarasie-odkryj-tajemnice-ogrzewania-gazowego/